Doumtsios verruilt VVV-Venlo voor FC Den Bosch
VVV-Venlo neemt per direct afscheid van Konstantinos Doumtsios. De Griekse spits vervolgt zijn loopbaan bij FC Den Bosch, dat hem overneemt van de Koelclub.
Afgelopen zomer kwam Doumtsios transfervrij over vanuit TOP Oss en tekende hij een tweejarig contract in Covebo Stadion – De Koel –. Bij zijn officiële debuut voor VVV op bezoek bij ADO Den Haag (1-1) was hij direct trefzeker, waarna hij nog twee keer tot scoren kwam in het geel-zwart.
Met 24 officiële wedstrijden voor VVV achter zijn naam maakt Doumtsios nu de overstap naar FC Den Bosch. “Ik wil iedereen bedanken voor het afgelopen jaar in Venlo en ben dankbaar voor de kans die ik hier heb gekregen. Het is voor mij echter het beste om verder te kijken dan VVV en deze kans bij FC Den Bosch wil ik graag aangrijpen.
De transfer van Doumtsios naar Den Bosch is volgens technisch directeur Teun Jacobs een uitstekende oplossing voor alle partijen. “De kans op een basisplaats was voor Konstantinos bij ons niet heel groot en dan moet je eerlijk tegen elkaar zijn. De mogelijkheid kwam voorbij om zijn loopbaan te vervolgen in Den Bosch en die stap gunnen we Konstantinos van harte”, aldus Jacobs.
VVV-Venlo bedankt Konstantinos voor zijn inzet voor de club en wenst hem veel succes in Den Bosch!
1 Response
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.
Den Bosch? Die staan derde ofzo? Wat moeten die met een Doumtsios die bij TOP en VVV gefaald heeft. Den Bosch wil echt niet promoveren hè? 🤷🏼