VVV-Venlo

Rechtsback Luca Everink onderweg naar Venlo

VENLO – VVV-Venlo zal zich gaan zich versterken met verdediger Luca Everink. De 24-jarige rechtsback komt over van Go Ahead Eagles, waar hij de afgelopen seizoenen onder contract stond, maar beperkt in actie kwam.

➡️ Van Deventer naar De Koel

Everink maakte in het seizoen 2022/2023 zijn debuut in de hoofdmacht van Go Ahead Eagles, maar wist daar nooit een vaste plaats af te dwingen. In totaal kwam hij in twee seizoenen tot vier officiële optredens voor de eredivisieclub.

De overstap naar VVV biedt hem een kans op meer speeltijd en een nieuwe start in de Keuken Kampioen Divisie.


📊 Statistieken Luca Everink (t/m seizoen 2024/2025)

CompetitieClubDuelsMinutenGoalsAssistsGele Kaarten
EredivisieGo Ahead Eagles4138000
Tweede Divisie (jong)Twente Jeugd362.790124
OefenwedstrijdenDivers12

🔁 Positie: Rechtsback
📏 Lengte: 1,78 meter
Sterk in: Duels, snelheid, opkomende runs
📅 Geboortedatum: 15 juli 2000

15 Responses

  1. supportertje

    Rechtsback erbij, komt er ook nog een echte linksback. Ondanks de krappe portemonnee toch waarschijnlijk een aardig team op het veld. Complimenten voor Teun zoals hij bezig is. Benieuwd hoe deze aanwinst van GOA gaat presteren.

      1. DeOtjes

        VVV start de voorbereiding met twee proefspelers. Siem de Moes (21) en Jordy Tutuarima (32) krijgen de kans om zich in de kijker te spelen in De Koel.

        De Moes speelde afgelopen seizoen bij Excelsior, Tutuarima stond onder contract bij het Indonesische Persis Solo. Eerder kwam hij uit voor onder andere De Graafschap en PEC Zwolle.

        Door de naam van de eerder genoemde Luca Everink kan een streep. VVV vindt hem ‘een interessante speler’, maar hij komt niet naar Venlo.

  2. De Realist

    Geen flauw idee of Teun goed bezig. We halen nu een speler die binnenkort (al) 25 jaar wordt en v.w.b. betaald voetbal slechts 4 Eredivisie wedstrijden heeft gespeeld en hij heeft nog een half jaartje bij Top gevoetbald en daar 4 wedstrijden gespeeld volgens mij. Niet bepaald indrukwekkende statistieken, maar we laten ons maar weer verrassen en hopelijk blijkt het wel een aanwinst te zijn.

    1. DeOtjes

      Kwaliteit weet je niet nee. Maar vwb vroeg beginnen met de opbouw van de selectie en daadwerkelijk iets binnenhalen zijn ze goed bezig

      1. mats

        Ik geef hem/het ongelijk. Wat de fuk moet je in godsnaam in Indonesië als voetballer??

      2. Danny

        Mooi weer en heerlijke stranden. Altijd een goede ervaring voor een aantal seizoenen.

Leave a Reply

en_GBEnglish