VVV krijgt publieke waarschuwing van KNVB
VVV-Venlo krijgt een publieke waarschuwing van de KNVB. Voor 1 januari moesten de Venlonaren namelijk een bedrag van €500.000,- bij elkaar hebben. Dit is niet op tijd gelukt waardoor de KNVB een maatregel moeten nemen.
Een groep ondernemers staat wel garant voor een lening van 250.000 euro daarnaast heeft het college van de gemeente Venlo de bereidheid getoond om VVV te steunen met een lening van 250.000 euro. Echter moet dit nog wel goedgekeurd worden door de gemeenteraad. De gemeente Venlo zal hier eind januari een beslissing over nemen.
Geen puntenaftrek dus en de licentie is momenteel ook niet in gevaar. Echter zijn de financiële perikelen nog niet opgelost en kunnen de bovenstaande maatregelen in een later stadium toegepast worden. Het gespecialiseerde bureau Hybercube is door de gemeente Venlo ingeschakeld om VVV-Venlo te helpen financieel gezond te worden op de langere termijn. In maart zal dit bedrijf zijn conclusies presenteren.
Bron: 1Limburg
1 Response
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.
Hoe lang nog berstaan de FIFA, UEFA en de KNVB? Het wordt in ieder geval tijd dat bij de KNVB de clubs de baas worden i.p.v. dat zooitje amateurs dat er nu zit. En, ja wij van VVV moeten of zuiniger gaan leven, dan wel zorgen voor hogere inkomsten. Vooral bij de laatste wens in het bestuur veel sterkte, want het zal niet gemakkelijk worden. FORZA VVV!