VVV-Venlo spreekt vertrouwen uit in geblesseerde El Anbri met eerste profcontract

Yousri El Anbri heeft zijn eerste profcontract getekend bij VVV-Venlo. De negentienjarige verdediger tekent tot medio 2027, met een optie voor nog een jaar. Opvallend is dat de club deze stap zet terwijl El Anbri herstellende is van een zware knieblessure.

De talentvolle El Anbri sloot pas in de zomer van 2023 aan bij de jeugdopleiding van VVV, maar maakte razendsnel indruk. Na enkele maanden in de O21 werd hij al doorgeschoven naar het eerste elftal, mede door blessureleed in de selectie. In de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht maakte hij zijn debuut in De Koel, waarna hij in totaal twaalf officiële wedstrijden speelde – waarvan meerdere als basisspeler.

Begin februari sloeg het noodlot toe: El Anbri scheurde zijn knieband en moest onder het mes. De verdediger revalideert momenteel hard om terug te keren, gesterkt door het vertrouwen dat VVV in hem toont.

“Het zijn zware maanden geweest,” vertelt El Anbri. “Maar dit contract geeft me energie. Ik wil zo snel mogelijk terugkeren en belangrijk zijn voor deze mooie club.”

Ook technisch directeur Teun Jacobs is positief over de toekomst van de jonge verdediger:

“Yousri heeft indruk gemaakt, zowel als centrale verdediger als op het middenveld. Voor iemand met zo weinig ervaring is dat bijzonder. We geloven dat er veel potentie in hem zit.”


Namens Venlonaren.net feliciteren wij Yousri van harte met zijn eerste profcontract en wensen wij hem veel kracht, herstel en succes in het geel-zwart van VVV-Venlo! 💛🖤

15 Responses

  1. Nwofor

    Hopelijk is deze jongen snel weer fit. in de wedstrijden die die vorig jaar heeft gespeeld maakte die een hele goede indruk op mij en was de potentie zichtbaar. dus ik denk een juiste zet om hem vast te leggen. neemt natuurlijk niet weg dat er nog wat verdedigers bij moeten.

  2. De Realist

    Proficiat Yousri ! Goede zet van VVV denk ik. Ze hebben waarschijnlijk veel vertrouwen in hem en hij kost (vooralsnog) weinig verwacht ik en het is dan ook zeker de gok waard. Succes Yousri !

  3. Nwofor

    Ik wil even een balletje opgooien voor een nieuwe speler. Misschien niet helemaal de juiste plek om dat onder deze post te doen, maar ach ik vind het vooral leuk als er wat interactie ontstaat 😄

    De speler die ik in gedachten heb is David Kalokoh van Jong Ajax. Ik zou hem graag een jaartje huren. Hij is een jonge speler uit de regio en heeft tot z’n 14e in de jeugd van VVV gespeeld. Zijn broertje speelt momenteel bij de jeugd van Gladbach, dus ik vermoed dat familie Kalokoh nog altijd in de regio woont.

    David is een lange, snelle, multifunctionele aanvaller met een goede actie en een prima afwerking. Afgelopen seizoen speelde hij 24 wedstrijden voor Jong Ajax weliswaar vooral als invaller en zat hij vaak op de bank. Bij ons zou hij in een vertrouwde omgeving veel meer aan spelen kunnen toekomen. Hij is inmiddels 20 jaar, dus dit lijkt me een ideaal moment om ervaring op te doen buiten Amsterdam.

    Ik weet dat er vast kritiek komt op het feit dat hij afgelopen seizoen 0 goals en 0 assists had, maar voor mij is dat juist een kans. Dit is misschien hét moment om hem te huren, of in een droomscenario zelfs over te nemen (al schat ik die kans klein in).

    Nou, @Paus, geef jij dit even door aan Teun? Dan verwacht ik volgende week z’n presentatie wel 😂

  4. Paus

    Die naam staat al een tijd op het lijstje; puur sentiment om hem naar Venlo te halen omdat zijn familie hier (nog) woont.

    Maar: dat broertje waar je het over hebt. Die zit inmiddels bij PSV, is daar een uitblinker. En je weet hoe dat dan gaat. Dan staat Ajax op de stoep. Het kan dus best dat de rest van de familie binnenkort ook in Amsterdam zit.

    David heeft recent trouwens zijn debuut gemaakt voor Sierra Leone U21. Nadeel van dit soort gasten is dat die totaal niet in de spiegel kunnen kijken. De kans dat hij een helder moment heeft en denkt: ik moet eens investeren in mezelf, één treetje lager gaan spelen bij een echte club (dus geen spek en bonen-beloftenteam) gaat waarschijnlijk nog héél lang duren.

    Maar dat er talent in de familie zit, dat staat buiten kijf.

    1. Roekie Zoekie

      Hoi @Paus, weet jij wellicht ook hoe het momenteel is met de andere 3 jeugdspelers die in 2023 naar Gladbach gingen? (Francesco Martilotti, Sohaib Dahia en Kenny Vestjens).

    2. Nwofor

      @paus over toeval gesproken alex kalokoh vandaag gepresenteerd bij feyenoord gaat de famillie wellicht toch met zijn alle naar het noorden….. weg kans waarschijnlijk

  5. Nwofor

    Leuk dat je hierop reageert, @Paus, en fijn om te horen dat Kalokoh inderdaad op het lijstje staat. Wat je zegt klopt natuurlijk wel: het is de vraag of zo’n jongen zelf inziet dat hij nu moet gaan voetballen bij een echte club om zich verder te ontwikkelen – en dat dan ook nog in een vertrouwde omgeving. We gaan het zien en afwachten.

    Dan nog wat anders, nu we toch bezig zijn: Bryan Linssen kunnen we daar niet weer eens aankloppen? Dat idee komt bij me op omdat er momenteel vier centrumspitsen rondlopen bij NEC: El Khachati, Ogawa, Shiogai én Linssen. Dan vraag ik me af: hoeveel perspectief heeft hij daar nog, zeker met Dick Schreuder als trainer (die hem bovendien niet zelf gehaald heeft)?

    Misschien een jaartje huren? Of misschien komt hij er wel uit bij NEC, dat kan natuurlijk ook. Maar ik zou het in elk geval leuk vinden als hij zou terugkeren. Voor ons zou hij nog steeds een uitzonderlijke kracht zijn.

    Ik hoor jullie al denken: “Die gaat natuurlijk niet naar de nummer 14 van de KKD.” En dat denk ik eerlijk gezegd zelf ook wel. Hij gaf de vorige keer ook al aan dat hij zichzelf nog steeds een Eredivisiespeler vindt en daar ben ik het ook wel mee eens. Maar toch hoop ik stiekem op zijn terugkomst. Hij wordt er tenslotte niet jonger op, en nú zou hij nog echt van waarde kunnen zijn voor ons.

  6. supportertje

    Seacon neemt de plaats in van covebo als stadion naamgever. Dat is goed nieuws, en een.pracht gebaar van we weten wel wie. Alle commentaar ten spijt, maar ze blijven wel achter VVV staan. En in deze tijd is het een mooi gegeven en wekt vertrouwen voor andere bedrijven.

    1. peterloeki

      Ik had ze eigenlijk liever terug zien komen op het shirt, maar Seacon stadion de Koel klinkt wel oké. Met namen als Riwal Hoogwerkers stadion of Mitsubishi Forklift stadion in het achterhoofd weet je het nooit. Voor hetzelfde geld was het Hela Kruiden Ketchup Stadion de Koel geworden. Het Hela logo op het shirt zou dan wel weer mooi zijn.

      PSV o19 keeper Niek Janssen die op proef was gaat trouwens naar FC Eindhoven. Geen idee of Schrick of Taylan dan derde keeper wordt of dat er nog eentje gehaald wordt.

    1. Nwofor

      Haha, nu je het zegt! Ik heb het even nagekeken, en je hebt gelijk, hij heeft daar inderdaad twee seizoenen gespeeld. Inmiddels heeft hij de overstap gemaakt naar FCSB Boekarest, de kampioen van Roemenië. Daar zit hij weliswaar op de bank, maar toch… Zima volgend jaar in de Champions League?

Plaats een reactie

nl_NLDutch